Iveta Strnadová Vitrážová manufaktura
Menu

Exkurze a kurzy

Přímo v centru tvořivé energie, mé dílně, se případní nadšenci a zájemci o práci s barevnými skly mohou zúčastnit kurzů vitráží. Ráda se věnuji lidem individuálně, to znamená, že si můžete domluvit termín, kdy byste chtěli kurz absolvovat. Ten je vždy směřován k jednomu, maximálně dvěma lidem najednou, kterým se pak mohu po dobu výuky plně věnovat.

Takže ti, kteří mají rádi osobní přístup, klid, pohodu při tvoření a chtějí si odnést příjemné barevné zážitky, jsou u mě vítáni. Dílna je postavena v prostorách zahrady a při pěkném počasí lze tvořit i venku 🙂.

ZÁŽITKOVÉ KURZY:

Pro zájemce o kurz výroby vitrážového šperku je určen 5 hodinový kurz v ceně 1300,- Kč.
Pro zájemce o kurz výroby vitráží tiffany technikou je určen kurz dvoudenní.
v ceně 3700,- Kč
(zde se důkladně seznámíte s postupem práce a  zvládnete každý den  vyrobit minimálně jednu vitrážku na zavěšení do okna a pokud zbyde čas určitě i šperk dle vlastních představ).

Termín si můžeme  domluvit na víkend, ale preferuji pracovní dny. Spotřebovaný materiál je samozřejmě v ceně. Naučíte se řezat, brousit, obalovat skla měděnou páskou (což bývá někdy velmi záludné 🙂 ….a samozřejmě pomocí pájky spojovat jednotlivá sklíčka do konkrétním motivů dle předloh nebo vlastní fantazie. Používám velmi zajímavá, velmi umělecky  neobvyklá skla, se kterými budete moci také pracovat.

Pokud by časem některým účastníkům kurzu „nestačilo“ základní seznámení práce s vitrážemi a chtěli se posunout dál, lze se taktéž individuálně domluvit na kurzu „výroba vitrážových lamp“.

Při práci čas velmi rychle běží…zvlášť při té tvůrčí:-)….občas člověk zapomíná na posílení těla…ale to není žádný problém…občerstvení bude zajištěno 🙂

 

EXKURZE:

Rádi byste navštívili moji vitrážovou dílnu, viděli jak a z čeho tvořím a  nevíte jak na to? Prosím volejte na číslo 731 177 688. Můžeme si domluvit individuální termín tak, aby Vám vyhovoval. Lze však přijít i bez domluvy. Pokud budete mít štěstí a v dílně mě zastihnete, stačí jen vstoupit….Pokud však chcete přijet „na jistotu“ , prosím domluvte si termín.

Svými finančními příspěvky, které jsou dobrovolné, oceňujete moji práci. Děkuji Vám.

 

Andělka ..práce z kurzu

Přátelé,

Jsem velmi překvapena, kolik lidí oslovuje technika tvorby vitráží. Mnoho návštěvníků mé dílny z určitého druhu ostychu a obav, že „tak na to já nemám“, nejsou schopni ani pomyslet, že by si chtěli tuto zkušennost dopřát…..A chtěli 🙂 Ti odvážnější to již 5 let dělají. Pokud patříte mezi nadšence a toužíte si na vlastní ruce vyzkoušet jaká je vaše kreativní energie, odpočinnout si od stresu, věnovat pro sebe 2 dny v kouzelném prostředí mé dílny uprostřed jesenických kopců, JSTE VÍTÁNI. Kurzy nejsou pro anonymní skupinu osob, nýbrž pro ty, kteří dávají přednost osobnímu, individuálnímu přístupu ve velmi komorním počtu.